SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
358 600 €
(2 618 € / m²)
Prodaja
3
2+
137 m²
Bahçeli

spalnica3
površina137 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

للشقة طله ساحرة على البحر .
من السهل الوصول الى شاطئ البحر . و تبعد الشقه عن الشاطئ حوالي 500 م اقرب ملعب جولف يبعد حوالي 2 كم .عن الشقة اقرب مطار يبع...

Ostalo
Starost oglasa: 493 dni
Posodobljeno: 493 dni

Lokacija

Bahçeli
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Podobni oglasi