SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
275 000 €
(2 644 € / m²)
Prodaja
2
2+
104 m²
Leoforos 1 Apriliou, Αραδίππου

spalnica2
površina104 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover an exclusive modern development offering a limited selection of beautifully designed 1-bedroom and 2-bedroom apartments, along with elegant p...

Ostalo
Starost oglasa: 183 dni
Posodobljeno: 171 dni

Lokacija

Leoforos 1 Apriliou, Αραδίππου
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi