SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
310 000 €
(2 183 € / m²)
Prodaja
3
2+
142 m²
Leoforos Vasou Lyssaridi, Αραδίππου

spalnica3
površina142 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This is a state-of-the-art complex, whose attractive façade lends the building a unique charm. A truly avant-garde residential complex consisting of t...

Ostalo
Starost oglasa: 294 dni
Posodobljeno: 293 dni

Lokacija

Leoforos Vasou Lyssaridi, Αραδίππου
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi