SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
275 000 €
(1 396 € / m²)
Prodaja
2
2+
197 m²
Pythagora, Αραδίππου

spalnica2
površina197 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletDa
terasaNe

Opis

Nestled within the thriving residential landscape of Aradippou and seamlessly connected to the dynamic heart of Larnaca, this development sets a fresh...

Ostalo
Starost oglasa: 346 dni
Posodobljeno: 79 dni

Lokacija

Pythagora, Αραδίππου
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi