SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
209 000 €
(1 990 € / m²)
Prodaja
2
2+
105 m²
Arachovas, Αραδίππου

spalnica2
površina105 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A collection of 14 contemporary one-, two- and three-bedroom apartments perfectly designed for modern city living. Located in a prime location, with e...

Ostalo
Starost oglasa: 343 dni
Posodobljeno: 280 dni

Lokacija

Arachovas, Αραδίππου
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi