SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
236 000 €
(1 950 € / m²)
Prodaja
2
2+
121 m²
Αυτοκινητόδρομος Λάρνακας - Λευκωσίας, Αραδίππου

spalnica2
površina121 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Just as waves shape the shore, the architecture  is crafted to shape the moves of your living experience. Creating a community that is effortlessly th...

Ostalo
Starost oglasa: 340 dni
Posodobljeno: 89 dni

Lokacija

Αυτοκινητόδρομος Λάρνακας - Λευκωσίας, Αραδίππου
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi