SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
490 000 €
(2 634 € / m²)
Prodaja
3
2+
186 m²
Vasilikou, Anavargos

spalnica3
površina186 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Stunning development with two five-storey blocks of apartments for sale in Paphos. Within the two blocks, one can find a range of 2 and 3-bedroom apar...

Ostalo
Starost oglasa: 305 dni
Posodobljeno: 216 dni

Lokacija

Vasilikou, Anavargos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi