SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
328 000 €
(3 381 € / m²)
Prodaja
2
1
97 m²
Αριστοτέλους Σάββα, Anavargos

spalnica2
površina97 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A modern apartment building with bright and spacious units located in a very convenient and central area in Paphos. Just minutes away from the Interna...

Ostalo
Starost oglasa: 339 dni
Posodobljeno: 339 dni

Lokacija

Αριστοτέλους Σάββα, Anavargos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi