SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
169 966 €
(2 151 € / m²)
Prodaja
3
2+
79 m²
Alsancak

spalnica3
površina79 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The apartment for sale is located in Karavas, also known as Alsancak, a picturesque village approximately 11 kilometers west of Girne in Northern Cypr...

Ostalo
Starost oglasa: 306 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Alsancak
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Deniz Parlak

Podobni oglasi