SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 025 000 €
(11 648 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
88 m²
Prousis, Agios Tychonos

spalnicaatypical
površina88 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

This project, an exclusive residence, promises a luxurious boutique lifestyle with top-quality amenities. These include a stunning infinity pool, a mo...

Ostalo
Starost oglasa: 107 dni
Posodobljeno: 81 dni

Lokacija

Prousis, Agios Tychonos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Cyprus Sotheby's International Realty

Podobni oglasi