SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 785 000 €
(22 828 € / m²)
Prodaja
3
1
122 m²
Limnou, Agios Tychonos

spalnica3
površina122 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Разположена само на 300 метра от брега на морето в един от най-престижните квартали на Лимасол, тази луксозна резиденция с три спални прекрасно съчета...

Ostalo
Starost oglasa: 159 dni
Posodobljeno: 159 dni

Lokacija

Limnou, Agios Tychonos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

John Taylor Cyprus

Podobni oglasi