SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
667 000 €
(5 467 € / m²)
Prodaja
4
1
122 m²
Georgiou Griva Digeni, Agios Tychonos

spalnica4
površina122 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Jsme na místě a jsme první české zastoupení na Kypru. Díky tomu vám můžeme nabídnout ty nejlepší cenové nabídky investičních i rekreačních nemovitostí...

Neopremljen
Starost oglasa: 215 dni
Posodobljeno: 172 dni

Lokacija

Georgiou Griva Digeni, Agios Tychonos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Tsvetomir Zlatkovski

Podobni oglasi