SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
650 000 €
(7 303 € / m²)
Prodaja
2
2+
89 m²
Georgiou Griva Digeni, Agios Tychonos

spalnica2
površina89 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A luxurious apartment is available for purchase within an exclusive coastal mixed-use development featuring premium residences. The complex includes a...

Ostalo
Starost oglasa: 331 dni
Posodobljeno: 235 dni

Lokacija

Georgiou Griva Digeni, Agios Tychonos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi