SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
3 500 000 €
(10 671 € / m²)
Prodaja
3
2+
328 m²
Georgiou Griva Digeni, Agios Tychonos

spalnica3
površina328 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletDa
terasaNe

Opis

Available for rent or sale, this luxurious apartment is located in the prestigious tourist area of Agios Tychonas, Limassol, within a modern residenti...

Ostalo
Starost oglasa: 329 dni
Posodobljeno: 329 dni

Lokacija

Georgiou Griva Digeni, Agios Tychonos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi