SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
2 096 200 €
(15 190 € / m²)
Prodaja
2
2+
138 m²
Leoforos Amathountos, Agios Tychonos

spalnica2
površina138 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Project located in the most advanced area of the city - seafront boulevard which embraced by five-star hotels, designer boutiques, a chic café culture...

Ostalo
Starost oglasa: 340 dni
Posodobljeno: 240 dni

Lokacija

Leoforos Amathountos, Agios Tychonos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi