SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
980 000 €
(5 600 € / m²)
Prodaja
3
2+
175 m²
Dimitriou Poliorkiti, Agios Tychonos

spalnica3
površina175 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Modern project of apartments with communal swimming pool, located in a very popular and high demand location along the Limassol coastline. Within walk...

Ostalo
Starost oglasa: 341 dni
Posodobljeno: 75 dni

Lokacija

Dimitriou Poliorkiti, Agios Tychonos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi