SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
730 000 €
(6 083 € / m²)
Prodaja
2
1
120 m²
Dimitriou Poliorkiti, Agios Tychonos

spalnica2
površina120 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Modern project of apartments with communal swimming pool, located in a very popular and high demand location along the Limassol coastline. Within walk...

Ostalo
Starost oglasa: 341 dni
Posodobljeno: 75 dni

Lokacija

Dimitriou Poliorkiti, Agios Tychonos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi