SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
400 000 €
(4 167 € / m²)
Prodaja
2
2+
96 m²
Leoforos Amathountos, Agios Tychonos

spalnica2
površina96 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A privileged location, a mere 200 meters from Limassol’s stunning coastline, the Resort has the privilege of being just a few steps away from the beac...

Ostalo
Starost oglasa: 344 dni
Posodobljeno: 343 dni

Lokacija

Leoforos Amathountos, Agios Tychonos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi