SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
290 000 €
(4 143 € / m²)
Prodaja
1
1
70 m²
Gladstonos, Agios Theodoros

spalnica1
površina70 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartments for sale in a new complex by the sea. Closed and guarded complex. The presence of a large communal pool and a separate pool for children. G...

opremljeno
Starost oglasa: 462 dni
Posodobljeno: 462 dni

Lokacija

Gladstonos, Agios Theodoros
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DOM Real Estate

DOM Real Estate

Podobni oglasi