SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 500 000 €
(8 333 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
180 m²
Vyrona, Agios Theodoros

spalnicaatypical
površina180 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to this extraordinary property that stands out with its unique, curvy contemporary architecture inspired by the Mediterranean character. Situa...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Vyrona, Agios Theodoros
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Cyprus Sotheby's International Realty

Podobni oglasi