SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
502 656 €
(5 778 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
87 m²
Naupliou, Agios Theodoros

spalnicaatypical
površina87 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Tucked away on a quiet residential street in Paphos, this boutique development introduces a carefully considered collection of contemporary apartments...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Naupliou, Agios Theodoros
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Cyprus Sotheby's International Realty

Podobni oglasi