SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
490 000 €
(3 525 € / m²)
Prodaja
3
2+
139 m²
Sofias Vempo, Agios Theodoros

spalnica3
površina139 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A beautiful residential project located in one of Pafos’ most sought-after areas, Universal. The project consists of two buildings and 31 apartments, ...

Ostalo
Starost oglasa: 174 dni
Posodobljeno: 174 dni

Lokacija

Sofias Vempo, Agios Theodoros
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi