SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
278 000 €
(3 055 € / m²)
Prodaja
2
2+
91 m²
Nikou Kazantzaki, Agios Theodoros

spalnica2
površina91 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

2-BEDROOM APARTMENT WITH CONTEMPORARY DESIGN IN THE CENTER OF PAPHOS

CLOSE TO AMENITIES

Experience modern Mediterranean living in this elegant 2-b...

Ostalo
Starost oglasa: 198 dni
Posodobljeno: 55 dni

Lokacija

Nikou Kazantzaki, Agios Theodoros
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

A&C Buycyprus LTD

Maxine Droushiotis

Podobni oglasi