SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 295 000 €
(1 378 € / m²)
Prodaja
3
1
940 m²
Agios Theodoros

spalnica3
površina940 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

For sale apartment of 940 sq.meters in Paphos. The apartment is situated on the floor. Flat has interior layout. The owners will be leaving the furnit...

opremljeno
Starost oglasa: 235 dni
Posodobljeno: 185 dni

Lokacija

Agios Theodoros
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Mercury Group

MERCURY GROUP

Podobni oglasi