SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
252 000 €
(2 270 € / m²)
Prodaja
2
2+
111 m²
Agiou Georgiou, Agios Pavlos

spalnica2
površina111 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Modern, spacious apartments are located in a very central area. Just minutes away from the beach and harbour walkway, within walking distance to schoo...

Ostalo
Starost oglasa: 340 dni
Posodobljeno: 85 dni

Lokacija

Agiou Georgiou, Agios Pavlos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi