SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
200 000 €
(3 125 € / m²)
Prodaja
1
1
64 m²
Αγιος Ιωάννης Αγρού

spalnica1
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This luxury apartment is part of a boutique residential building located in one of Limassol’s most desirable areas, offering quick access to the city ...

Ostalo
Starost oglasa: 271 dni
Posodobljeno: 255 dni

Lokacija

Αγιος Ιωάννης Αγρού
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi