SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
245 000 €
(4 712 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
52 m²
Anoikodomiseos, Agios Athanasios

spalnicaatypical
površina52 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Step into a three-storey contemporary development designed for modern city living at its best. Set in one of Limassol’s most strategically positioned ...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Anoikodomiseos, Agios Athanasios
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Cyprus Sotheby's International Realty

Podobni oglasi