SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
620 000 €
(5 794 € / m²)
Prodaja
3
2+
107 m²
Michail Koutsofta, Agios Athanasios

spalnica3
površina107 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

For sale off plan, a modern top-floor apartment offering 107.3 m2 of comfortable internal space in the sought-after area of Agios Athanasios. This spa...

Ostalo
Starost oglasa: 53 dni
Posodobljeno: 24 dni

Lokacija

Michail Koutsofta, Agios Athanasios
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi