SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
231 000 €
(4 620 € / m²)
Prodaja
1
1
50 m²
Paraseiou, Agios Athanasios

spalnica1
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

For sale is a modern, off-plan apartment located on the first floor of a gated complex in Agios Athanasios. This well-designed home offers 50 square m...

Ostalo
Starost oglasa: 50 dni
Posodobljeno: 21 dni

Lokacija

Paraseiou, Agios Athanasios
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi