SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
795 000 €
(5 977 € / m²)
Prodaja
4
2+
133 m²
Lilli Zografou, Agios Athanasios

spalnica4
površina133 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

For sale: Spacious apartment under construction in the popular area of Potamos Germasogeia. This modern residence offers a generous internal space of ...

Ostalo
Starost oglasa: 61 dni
Posodobljeno: 31 dni

Lokacija

Lilli Zografou, Agios Athanasios
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi