SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
274 700 €
(5 494 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
50 m²
Φωτη Κοντογλου, Agios Athanasios

spalnicaatypical
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

A refined gated residential development that brings together considered pricing and genuinely premium standards, offering a balanced approach to moder...

Ostalo
Starost oglasa: 97 dni
Posodobljeno: 97 dni

Lokacija

Φωτη Κοντογλου, Agios Athanasios
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Cyprus Sotheby's International Realty

Podobni oglasi