SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
505 000 €
(5 316 € / m²)
Prodaja
2
2+
95 m²

spalnica2
površina95 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This modern two-bedroom apartment is ideally located in the highly sought-after area of Tombs of the Kings in Kato Paphos, within walking distance to ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorOpremljenoTerasaRazgled

Ostalo
Starost oglasa: 183 dni
Posodobljeno: 171 dni

Lokacija

Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi