SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
322 000 €
(5 963 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
54 m²

spalnicaatypical
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to private Mediterranean retreat .Divided into two distinct sections, the elegant and the sophisticated Towers, offers a diverse range of livi...

Ostalo
Starost oglasa: 339 dni
Posodobljeno: 85 dni

Lokacija

Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses

Podobni oglasi