SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
161 973 €
(1 670 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
97 m²
1 Poniente, Viña del Mar

spalnicaatypical
površina97 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Departamento ubicado en piso 4 por escalera.Óptimo para arriendos Temporarios, Empresas o Estudiantes.A 1 cuadra de la Playa, Cerca de Mall Marina Ara...

Ostalo
Starost oglasa: 496 dni
Posodobljeno: 495 dni

Lokacija

1 Poniente, Viña del Mar
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nil Ruiz Bujaldon

Podobni oglasi