SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
38 279 €
(2 552 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
15 m²
Rua Alameda, Ubatuba

spalnicaatypical
površina15 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Loft na Praia da Maranduba no Condomínio Maranduba em Ubatuba

Loft mobiliado localizado na Praia da Maranduba, em Ubatuba, a aproximadamente 350 metr...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rua Alameda, Ubatuba
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi