SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 196 216 €
(3 798 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
315 m²
RUA GARDENIA, Teresina

spalnicaatypical
površina315 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apresentando um magnífico apartamento localizado no bairro do Jóquei, em Teresina. Com uma área útil de 315 m², este imóvel é a oportunidade perfeita ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

RUA GARDENIA, Teresina
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi