SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
101 763 €
(1 241 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
82 m²
Rua Celso Pinheiro, Teresina

spalnicaatypical
površina82 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento localizado no bairro Cristo Rei, em Teresina. Com uma área útil de 82m² e 3 quartos sendo 2 suítes, este imóvel oferece amplo espaço e con...

Ostalo
Starost oglasa: 21 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rua Celso Pinheiro, Teresina
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi