SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
102 363 €
(975 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
105 m²
RUA MEXICO, Suzano

spalnicaatypical
površina105 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

*** EXCELENTE APARTAMENTO À VENDA NA PRAIA DAS PITANGUEIRAS - MEIA QUADRA DO MAR ***SOBRE O IMÓVELApartamento amplo, super aconchegante, mobiliado e c...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

RUA MEXICO, Suzano
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA

Podobni oglasi