SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
111 579 €
(915 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
122 m²
RUA MEXICO, Suzano

spalnicaatypical
površina122 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento à venda na praia das Pitangueiras, centro do Guarujá, ótima localização próximo ao comércio da região e a uma quadra do mar, imóvel amplo ...

Ostalo
Starost oglasa: 25 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

RUA MEXICO, Suzano
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi