SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
68 753 €
(881 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
78 m²
RUA MEXICO, Suzano

spalnicaatypical
površina78 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

*** EXCELENTE APARTAMENTO À VENDA NA PRAIA DAS PITANGUEIRAS - MEIA QUADRA DO MAR ***SOBRE O IMÓVELApartamento conservado, super aconchegante, mobiliad...

Ostalo
Starost oglasa: 26 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

RUA MEXICO, Suzano
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA

Podobni oglasi