Seznam ponudb
30
30
30
69 056 €
(959 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
72 m²
Rua Augusto Lippel, Sorocaba
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
atypical
površina
72 m²
kopalnice
2+
Maravilhoso apartamento à venda!
Localizado em um dos melhores bairros da cidade, este lindo apartamento de 3 quartos, sendo 1 suíte, vai te encanta...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
tip stavbe:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Starost oglasa:
13 dni
Posodobljeno:
6 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Rua Augusto Lippel, Sorocaba
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.