SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
125 114 €
(1 813 € / m²)
Prodaja
2
2+
69 m²
Praça Laudelino Amaral, Sorocaba

spalnica2
površina69 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Trion - 69 and 99sqm options, - 2 and 3 bedrooms with up to 2 suites, Accesible common areas Automation of common areas Recreation areas delivere...

Ostalo
Starost oglasa: 183 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Praça Laudelino Amaral, Sorocaba
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis

Podobni oglasi