SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 238 785 €
(3 812 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
325 m²
Avenida Marginal, São Paulo

spalnicaatypical
površina325 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Duplex Exclusivo no Parque Global 325 m² Vista Privilegiada

Viva no alto de um dos empreendimentos mais icônicos de São Paulo. Este duplex de 325 m...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Avenida Marginal, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi