SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 025 172 €
(5 339 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
192 m²
RUA ITACEMA, São Paulo

spalnicaatypical
površina192 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Este elegante apartamento de 3 suítes, localizado no privilegiado bairro do Itaim Bibi, em São Paulo, é uma oportunidade única para aqueles que buscam...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

RUA ITACEMA, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi