SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
743 357 €
(3 812 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
195 m²
Rua Harmonia, São Paulo

spalnicaatypical
površina195 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento à venda com porteira fechada, churrasqueira na varanda e 3 vagas fixas.
Localizado no bairro do Sumarezinho, em São Paulo, este moderno ap...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rua Harmonia, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi