SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
743 357 €
(2 973 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
250 m²
Rua Aimberê, São Paulo

spalnicaatypical
površina250 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Este moderno apartamento de 4 quartos, sendo 3 suítes, está localizado no bairro de Perdizes, em São Paulo. Construído em 2010, o imóvel possui uma ár...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rua Aimberê, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi