SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
732 949 €
(3 302 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
222 m²
RUA VOLTA REDONDA, São Paulo

spalnicaatypical
površina222 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Localizado no 26º andar do Condomínio Campo Belíssimo, no Campo Belo, este apartamento de 219 m² combina conforto, elegância e privacidade em um dos e...

Parametri

Ustvarjeno z AI

NadstropjeOdprt bivalni prostorLočeni wcKadTuš kabinaKuhinjski aparatiLeseni podVisoki stropiPo prenoviNaravna svetlobaPrijazno do hišnih ljubljenčkov

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

RUA VOLTA REDONDA, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi