SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
649 367 €
(2 095 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
310 m²
RUA TUPI, São Paulo

spalnicaatypical
površina310 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Este luxuoso apartamento está à venda por um ótimo preço!

Localizado na prestigiada Rua Tupi, no bairro Santa Cecília, ( Região de Higienópolis) na ...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

RUA TUPI, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi