SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
648 548 €
(5 316 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
122 m²
Alameda Tietê, São Paulo

spalnicaatypical
površina122 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

O belo apartamento localizado no bairro de Cerqueira César, em São Paulo, é a oportunidade perfeita para quem busca um imóvel moderno e prático. Const...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Alameda Tietê, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi