SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
624 588 €
(3 287 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
190 m²
Rua Cotoxó, São Paulo

spalnicaatypical
površina190 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apresentamos este esplêndido apartamento de 4 suítes localizado no bairro nobre de Perdizes, em São Paulo. Com uma área total de 190 m², este imóvel r...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rua Cotoxó, São Paulo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Podobni oglasi